Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home2/ordinet/public_html/main/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home2/ordinet/public_html/main/wp-includes/plugin.php on line 579
شبکه رسانه‌ای اردی‌بهشت » برنامه نویسی

code-feature-banner

برنامه نویسی

تخصص ما در شبکه رسانه‌ای اردیبهشت استفاده از وردپرس به عنوان هسته‌ی نرم‌افزار مدیریت محتوا است. اما چرا وردپرس را به شما هم توصیه می‌کنیم؟

 

هسته قدرتمند و رایگان

۱- هسته‌ی نرم‌افزاری وردپرس منبع باز است و رایگان است؛ بنابراین شما هزینه‌ای بابت هسته نمی‌پردازید. از ۱۰ هزار وب‌سایت برتر در دنیا ۷۵ درصد آنها از نرم‌افزارهای متن‌باز استفاده می‌کنند.

 

متن‌باز و به‌روز

۲- هزاران نفر در سراسر دنیا این نرم‌افزار را توسعه می‌دهند. این نرم‌افزار به سهولت و تنها با یک کلیک به روز می‌شود. همیشه می‌توانید آخرین توسعه‌های نرم‌افزاری و امنیتی را به راحتی دریافت کنید.

 

منعطف و توسعه‌پذیر

۳- علاوه بر هسته‌ی قدرتمند٬ افزونه‌های مختلفی برای نیازهای شما وجود دارد که دیگران آن را ایجاد کرده‌اند. همچنین امکان ایجاد افزونه‌های جدید نیز وجود دارد.

 

سهولت در کارکرد

۴- از نظر تجربه کاربری ده‌ها میلیون وب‌سایت در دنیا از وردپرس استفاده می‌کنند. بیش از نیمی از وبلاگ‌های دنیا این بستر بهره می‌گیرند.

 

سئوی قوی

۵- از نظر سئو (Search Engine Optimize) قابلیت ایندکس‌پذیری بسیاری بالایی در وردپرس وجود دارد. و به راحتی سایت شما در نتایج جستجو دیده می‌شود.

 

عدم وابستگی به تیم

۶- افراد بسیار زیادی توانمندی توسعه و استفاده از وردپرس را دارند و این به شما کمک خواهد کرد تا بدون وابستگی به یک نفر یا یک تیم و یا یک شرکت بتوانید کار خود را توسعه دهید.

 

حال انتخاب با خودتان است یا وردپرس و این همه امکانات یا ….؟